SKÅP, Axel Larsson, 1000-serien, Svenska Möbelfabriken, Bodafors,

Björkfanerat. Rak form, i fronten lucka och fyra dörrar. Längd 142, bredd 44, höjd 115 cm. Nyckel finns.

Slitage, repor, smärre slag- och skrapmärken, fläckar. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
5 000 SEK