TRÄDGÅRDSBÄNK, 1900-tal.

TRÄDGÅRDSBÄNK, 1900-tal.

Gavlar i metall, sits i trä. Målad. Genombrutna galvar. Längd 135 cm.

Bruksslitage. Färgbortfall. Krackelyrer. Fläckar. Senare bemålning.

Lähtöhinta
2 000 SEK