TAKLAMPA, 1900-talets första hälft.

Stomme av kromad metall. Fyra ljuspunkter. Kupor av glas. Höjd 63 cm.

Ej funktionstestad. Smärre slitage. Skaft något anlupet och något snett.

Lähtöhinta
2 500 SEK