BESTICKUPPSÄTTNING, silver. Ca 41 delar. Delvis svenska importstämplar, Mema, Lidköping. Bl a 1964. Totalvikt ca 1210 gr

Bestående av 6 bordsknivar, 5 bordsgafflar, 7 bordsskedar, 6 smörgåsgafflar, 6 smörgåsknivar, 5 dessertskedar, 6 kaffeskedar. Knivarnas blad rostfria.

Repor. Oputsade.

Lähtöhinta
4 000 SEK