SKRIVBORDSLAMPA, Luxo, Jacob Jacobsen, Modell L1, 1900-talets andra hälft.

Rödlackerad, ställbar med bordsfäste. Längd 108, höjd 64 cm och högre.

Slitage, repor, armen med smärre färgbortfall, ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK