SÄNGBORD, rokokostil, 1900-talets första hälft

Senare målning. Tre Lådor. Beslag av mässing. Bredd 43, Djup 32. Höjd 72 cm

Slitage, repor och märken.

Lähtöhinta
1 500 SEK