MEDALJ, 18 karat guld. Hakon VII av Norge. Vikt ca 10,7 gram.

Rund med dekor av ansikte och text i relief. Rött band medföljer. Längd 3,5 cm.

Bruksslitage. Det röda bandet trasigt.

Alkuperä - Provenienssi

Kammarvaktmästare och hovlakej Martin Wenström

Lähtöhinta
2 000 SEK