RÖKBORD, Art deco, 1900-talets första hälft.

Fanérat i björk med intarsiadekor. Glasskiva. Skåp, lådor och fack. Längd 70, bredd 50 och höjd 60 cm. Nyckel finns.

Smärre slitage. Repor. Nyckelbricka saknas. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
1 500 SEK