BORDSLAMPOR, 1 par, mässing, Elarmatur, Kosta, 1900-talets andra hälft.

Cylindriska. Svarta skärmar. Märkta med etikett. Höjd med skärm 75 cm.

Ej funtionstestade. Repor och märken. Skärmar med slitage, bucklor och veck.

Lähtöhinta
1 500 SEK