MINIATYRBYRÅ, omkr år 1900.

MINIATYRBYRÅ, omkr år 1900.

Fyra lådor. Ljust bemålad. Höjd 47, längd 48, bredd 23 cm.

Senare bemålad. Smärre slitage och skador. Nyckel finns men låsfunktionen bör ses över.

Lähtöhinta
1 500 SEK