TAKLAMPOR, 4 st, 1900-talets andra hälft.

Koppararmatur med rund genomskinlig glaskupa. Höjd c:a 30 cm.

Bruksslitage, metallen något anfrätt, kuporna med obetydliga naggar.

Lähtöhinta
2 000 SEK