BYRÅ, 1960-tal.

BYRÅ, 1960-tal.

Teak. Front med 6 lådor. Längd 88 cm. Djup 40 cm. Höjd 100 cm. Nyckel finns.

Bruksslitage. Märken och repor. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
1 500 SEK