KLÄDSKÅP, 1900-talets början.

KLÄDSKÅP, 1900-talets början.

Dörr med bakomliggande klädhängare och ett hyllplan. Senare målning. Bredd 79. Djup 44. Höjd 194 cm. Nyckel finns.

Lagning i bakstycke. Repor och märken. Mindre avslag på krön i bakkant. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
4 000 SEK