613251

ARMBAND, 14K guld med sannolikt smaragder och vita pastestenar. Vikt ca 13 g.

Längd 19,5 cm.

Bruksslitage och mindre repor. En av de små länkarna bryts och några lite snett.

Lähtöhinta
3 000 SEK