613343

SKÅL på FOT, glas, 1800-talets andra hälft.

Blå glasmassa. Vågformig kant med dekor. av vita prickar. Diameter 16 cm. Höjd 7 cm.

Bruksslitage. Märken och repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK