SKRIVBORD, engelsk stil. Omkring 1900-talets sista kvartal.

Fanerat i idegran. Nio lådor med draghandtag av mässing. Skiva med konstläder. Höjd 80, längd 120, bredd 60 cm. Nyckel finns.

Bruksslitage. Repor. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
2 500 SEK