KORGMÖBELGRUPP, 4 delar, 1900-tal.

Serveringsbord med glasskiva och hjul, längd 70 cm, bredd 46 cm, höjd 72 cm. Soffa, längd 120 cm. Ett par fåtöljer. Lösa dynor med mönstrad klädsel.

Bruksslitage. Märken och lackbortfall. Fläckar. Hjul med hårt slitage. Någon skada i rottingen.

Lähtöhinta
2 500 SEK