PARTI SILVERSMYCKEN, 13 delar, silver, bl.a Alton, 1900-talets andra hälft. Total vikt ca 174 gram.

Sex st ringar, varav fyra i justerbar strlk.
Fyra st armringar, diam ca 6 - 7 cm.
Två st armband, längd ca 14 - 18 cm.
Ett hänge.

Bruksslitage. Fläckar, märken. Viktangivelse inkl dekordelar.

Lähtöhinta
2 000 SEK