Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

PARTI SILVERSMYCKEN, 13 delar, silver, bl.a Alton, 1900-talets andra hälft. Total vikt ca 174 gram.

Sex st ringar, varav fyra i justerbar strlk.
Fyra st armringar, diam ca 6 - 7 cm.
Två st armband, längd ca 14 - 18 cm.
Ett hänge.

Bruksslitage. Fläckar, märken. Viktangivelse inkl dekordelar.

Lähtöhinta
2 000 SEK