BORDSLAMPOR, 2 st, Hemi, 1900-talets andra hälft.

Grålackerad metall. Ställbar ljusarm i mässing. Höjd bl a 36 cm.

Ej funktionstestade. Repor och märken.

Lähtöhinta
1 500 SEK