Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

KÄPPAR, 7 st, 1900-talets andra hälft.

Skaft av olika träslag. Handtag av bl a silver, mässing och ben. Längd 85-93 cm.

Repor och märken. Några bucklor. Något beslag saknas.

Lähtöhinta
1 500 SEK