BESTICK, 23 delar, silver, GAB, Stockholm 1960/70-tal. Vikt ca med stålblad 750 g.

Modell Ambassad. 10 bordsskedar (15,5), 7 teskedar (12), 2 mockaskedar (10) samt 4 smörgåsgafflar med stålblad (16).

Obetydligt slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK