METALLBYGGLÅDOR, 3 st, Meccano, England, 1900-talets första hälft.

Meccano bygglåda 1, 1A och bygglåda 7. Delar i rött och grönt.

Slitage. Ej kompletta. Anlupen metall. Kartonger med slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK