HYLLA, "Örebro Kexfabrik", 1900-talets första hälft.

Troligen för butik. Rak form med tre skålade samt genombrutna hyllplan. Längd ca 76, djup ca 42, höjd ca 130 cm.

Slitage, repor stötmörken. Färgbortfall, Senare delar. Fläckar.

Lähtöhinta
1 500 SEK