SOFFA, Barockstil, omkring sekelskiftet 1900.

Mörk betsat trä, svarvade kopplade ben, läderklädd sits. Höjd 94 cm, längd 215 cm, bredd 73 cm.

Slitage, repor, sprickor. Läder sits med slitage, märken, ett hål.

Lähtöhinta
2 000 SEK