MATTA. Rölakan. Signerad AGS (Anna Greta Sjökvist). Ca 245x162 cm.

Gul/brun melerad spegel. Grå huvudbård med stiliserande ornament.

Slitage, något smutsig fläckar.

Lähtöhinta
3 000 SEK