En snäckskal camering. Storlek 16,5/52. En böjlig ring med små diamanter. Storlek 16/50. En bombering. Storlek 16,25/51. En ring med små åttkantslipade diamanter. Storlek 16,5/51,5, 16/50.
Slitage. Skador till snäckskal.