MATSALSGRUPP, 7 delar, gustaviansk stil, 1900-tal.

Gråmålad. Bord och sex stolar. Runt bord, diam 110, med två iläggsskivor á 48. Stolar med rak rygg med lodräta spjälor och stoppad klädd sits.

Smärre slitage, rispor i yta, enstaka fläckar på sits.

Lähtöhinta
3 500 SEK