MATBORD, Edsbyverken, 1900-talets mitt.

Skiva i teak, underrede i bok. Rektangulär skiva. Längd 110(2 iläggsskivor á 40 cm), bredd 80, höjd 75 cm.

Slitage, repor, fläckar, märken.

Lähtöhinta
2 000 SEK