MÄSSBELYSNING, polerad mässing, omkring 1900-talets mitt.

Vinkel 45 grader mot vägg. Polerad mässing och gjutet glas med räfflor. Längd ca 28 cm.

Slitage. Ej funktionstestade.

Lähtöhinta
2 000 SEK