BESTICK, 20 delar, silver, olika modeller bl a "Gripsholm" och "Hansa", 1900-talets andra hälft. Total vikt ca 469 g.

2 bordsskedar (18,5), 2 bordsgafflar (17,5-18), 11 teskedar (12) och 5 mockaskedar (11).

Obetydligt slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK