VÄSKA, "Noe", Louis Vuitton.

VÄSKA, "Noe", Louis Vuitton.

Monogram canvas i påsmodell med bruna skinndetaljer. Reglerbar axelrem. Tellikor märkta "LOUIS VUITTON". Fodrad med brun canvas. Stämpelmärkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France". Numrerad "AR8909". 26 x 33 x 20 cm.

Obetydlig slitage.

Lähtöhinta
5 000 SEK