SKÅL, silver, barockstil, fantasistämplar. Svenska importstämplar från 1928. Vikt 365 gr.

Oval på fot, driven dekor. Genombrutna hänklar. Längd 24,5, bredd 13,3 cm, höjd 9,5 cm.

Slitage, lagningar.

Lähtöhinta
10 000 SEK