MATSERVIS, 54 delar, flintgods, "Blå blom", Gustavsberg. 1900-tal.

23 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 11 assietter, 4 uppläggningsfat, 2 karotter samt terrin med fat och lock. Mattallrikar, diameter 24 cm.

Slitage.

Lähtöhinta
2 500 SEK