BYRÅ, engelsk stil, 1900-tal.

BYRÅ, engelsk stil, 1900-tal.

Rak form. Fem lådor. Utdragbar bricka, och uppfällbarskiva. Höjd 74 cm, bredd 61 cm, djup 30 cm.

Bruksslitage. Enstaka rispor och repor.

Lähtöhinta
3 000 SEK