SOFFA, "Kandidaten", Ib Kofoed Larsen, OPE möbler.

Teak. Rygg med spjälor. Höjd 68, längd 190 cm.

Slitage, repor och märken. Senare botten av plywood. Dynor saknas.

Lähtöhinta
4 000 SEK