BORDSLAMPA, lackerad metall, Max Schumacher, Schröder Lobenstein, 1900-talets första hälft.

Rund skärm och fot. Höjd ca 41 cm.

Ej funktionstestad. Slitage. Repor och märken. Mindre färgbortfall.

Lähtöhinta
1 500 SEK