TAKLAMPOR, ett par, "Eclipta Lamp Small", Arne Jacobsen.

Fäste av lackerad plåt, kupa av vitt glas, höjd ca 13, diameter 33 cm.

Färgfläckar, smärre slitage, mindre kantnagg.

Lähtöhinta
2 000 SEK