617704

ISHINK samt DRINKKANNA, silver och glas, bär importstämplad, omkring 1900-talets mitt/tredje kvartal.

Ishink med slipad dekor av elipser. Drinkkanna med uppsvängd pip. Höjd 16-21 cm.

Bruksslitage, små obetydliga nagg.

Lähtöhinta
1 500 SEK