PUNCHMUGGAR, 6 st snarlika, samt ASKFAT, 6 st, silver, Sverige, 1900-talets första hälft/mitt, vikt 355 g.

I etuier. Diameter ca 6,5- 7 cm.

Bruksslitage. Repor. Anlöpningar. Senare gravyr.

Lähtöhinta
1 500 SEK