HALLMÖBEL, 3 delar, "Avanti", Dux, 1900-talets andra hälft.

Svartlackerade stommar. Lådor med aluminiumfront. Längd 58 respektive 90, bredd 45, höjd 45 cm.

Bruksslitage, några repor, mindre märken och visst färgbortfall.

Lähtöhinta
1 500 SEK