PARTI SILVER, 7 delar, 1900-talets första hälft, vikt 265 gram.

Tesil med ställ, tårtspade, dosa, såssked, sandwichspade, läppstiftshylsa samt servetthållare. Längd 5-16,5 cm.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK