BLÖJTÅNG, silver, J Zackrisson, Jönköping, 1924, vikt 43 gram.

I form av stork. Insida med lindebarn i relief. Höjd 9,5 cm.

Sedvanligt ytslitage, näbb med lagningar.

Lähtöhinta
1 500 SEK