BORD, allmoge, barock 1700-tal.

Originalmålat. En låda i sarg. Kopplade ben. Längd 126. Bredd 70. Höjd 73 cm.

Slagna skivor. Kompletterat med senare lådfront. Slitage, repor och märken. Fläckar. Torrsprickor.

Lähtöhinta
2 500 SEK