BOKHYLLA, 1950/60-tal.

BOKHYLLA, 1950/60-tal.

Teak och bok, delvis fanerat. Tre hyllor, åtta lådor, ett skåp samt en skrivskiva. Längd 125, bredd 42, höjd 175 cm. Nyckel finns.

Bruksslitage. Repor och fläckar. Senare ytbehandling.

Lähtöhinta
2 000 SEK