Muut
618441

VAS, glas, sannolikt Asta Strömberg, Strömbergshyttan, 1900-talets andra hälft.

Klarglas, med slipade fasetter. Höjd ca 44 cm.

Bruksslitage. Repor, smärre nagg.

Lähtöhinta
3 000 SEK