KLOCKA samt BAROMETER, Schatz, Tyskland, 1900-talets andra hälft.

Mässing och glas. Diam ca 18 cm.

Smärre slitage. Mindre fläckar och anlöpningar. Ej funktionstestade.

Lähtöhinta
3 000 SEK