SERVERINGSVAGN, 1900-talets slut.

Patinerad metall samt förgylld plast. Två lösa hyllplan i rökfärgat glas, fyra hjul varav två svängbara. Längd ca 80 cm, bredd ca 47 cm, höjd ca 74,5 cm.

Slitage. Fläckar. Glaset med repor och rispor.

Lähtöhinta
1 500 SEK