BYRÅ, Treman, Sverige, 1954/1955

Bpk samt teakfaner. Fem lådor. Brickmärkt. Bredd 74, djup 41, höjd 101 cm. Nyckel finns.

Bruksslitage, repor, fanerskador, fanerlagningar. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
2 000 SEK