SKRIVBORD, Bröderna Lindqvist, Motala, 1960-tal.

Laminerad skiva, ställ av metall, längd 161, bredd 75, höjd 75 (ställbar) cm, sidodel längd 98, bredd 48, höjd 75 (ställbar) cm.

Fläckar, repor, brännmärken, slitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK